Téma č. 7 “VÝLET”

Pozdravujem Vás milí rodičia aj Vás milí žiaci,

chcem sa Vám poďakovať za krásne darčeky, ktoré ste vyrobili. Verím, že Vašim kamarátom urobia veľkú radosť. Pretože mňa osobne potešila každá jedna prijatá fotografia s Vašim darčekom. Úlohu ste zvládli na jednotky. 
Na tento týždeň som vybrala tému č. 7 “VÝLET” . Kam by ste sa radi vybrali, keď pominie Korona vírus. Teraz máme možnosti dosť obmedzené. 
Môže to byť výlet, o ktorom už dlho snívate (možno do ďalekej krajiny k moru, alebo do hôr), možno splavovať nejakú rieku, navštíviť ZOO, ísť sa okúpať do aquaparku, navštíviť hrad, zámok, …..  Prezraďte mi kam by ste radi išli. 
Váš výlet môžete namaľovať, nakresliť alebo ak aj teraz v najbližšej dobe plánujete niekam predsa len ísť, môžete mi poslať fotografie z Vášho výletu, alebo urobiť z fotografií peknú koláž. Použiť môžete aj fotografie z minuloročných výletov. 
Poteším sa každému námetu na dobrý výlet. 
A môžete tam nakresliť aj s kým by ste na výlet radi išli, s rodinou, či  kamarátom.Prajem Vám veľa chuti a nápadov na tvorenie.

Ostávam s pozdravom 
Pani učiteľka Žofia Barlová


Vaše práce si môžete pozrieť aj na stránke školy www.zusbrusno.ska aj na stránke obce Brusno, kde bola zorganizovaná Výstava umelcov Čipkárskô 2020 a sú tam aj Vaše žiacke práce https://www.brusno.sk/?p=7179
Čo sa týka vyučovania výtvarného  odboru v škole od 1. júna zatiaľ nemám presné informácie, no vyzerá to tak, že aj naďalej ostane online výučba. Ale určite v prípade nejakej zmeny Vás budem včas informovať.

Práce žiakov

Kde nás nájdete?

Základná umelecká škola -riaditeľstvo Pod Dubinkou 212, 97662 Brusno

Kontakt

Tel.č.: 048/4194435 | mail: zus.brusno@zusbrusno.sk