Téma “RODINA”

Dobrý deň všetkým, 

ďakujem za prekrásne, nápadité, farebné, voňavé a niektoré aj chutné dúhy. Úlohu ste zvládli na jednotku všetci.A pokračujeme ďalej. Zastavili sme na políčku č. 4, kde nás čaká ďalšia úloha. 

Téma znie RODINA.

Určite každý z Vás vie, aká je rodina dôležitá. V nej máme istotu, oporu a veľa lásky. Práve aj počas obdobia, ktorý práve prežívame je rodina dôležitá. Možno práve teraz ste so svojou rodinou častejšie ako inokedy, keď sme viacerí doma. Je to vzácny čas. Čas, keď môžeme byť spolu a tráviť spoločné chvíle. A hovorí sa, že srdcom rodiny je práve naša najdrahšia mama. V nedeľu budú mať naše drahé mamy sviatok Deň matiek. Aj preto som zvolila túto tému. 


Milí výtvarníci nakreslite mi, vyrobte, vymodelujte, vystrihnite Vašu rodinu. Je na Vás akú výtvarnú techniku si zvolíte. Ja sa opäť nechám prekvapiť Vašou nápaditosťou a kreativitou. A zvlášť si zoberme za úlohu svoju maminku. Popri rodine, vytvorte pre svoju mamu malý nápaditý darček. Bude to darček za jej starostlivosť, lásku, obetavosť, nehu a milé slová. 

Prajem Vám veľa chuti, nápadov a inšpirácií.

S pozdravom 
pani učiteľka Žofia Barlová

Práce našich žiakov

Kde nás nájdete?

Základná umelecká škola -riaditeľstvo Pod Dubinkou 212, 97662 Brusno

Kontakt

Tel.č.: 048/4194435 | mail: zus.brusno@zusbrusno.sk