Téma VO č.6 “Darček pre môjho kamaráta”

Milí rodičia a ahojte žiaci moji,
 
opäť sa Vám po týždni hlásim s novou témou, rozhodla som sa naviazať na tú predošlú, kde sme mali nakresliť svojho kamaráta. Prišli mi veľmi pekné portréty, za čo Vám ďakujem.
 
6. témou ešte pri svojich kamarátoch ostaneme, no tentokrát sa pokúsime vyrobiť pekný darček pre svojho kamaráta. Venovali sme mu už portrét a teraz môžeme pre kamaráta vyrobiť pekný, nápaditý a samozrejme originálny darček. A keď sa spoločne stretneme, čo už môže byť krajšie ako vyčariť úsmev a urobiť radosť svojmu kamošovi.
Vašej fantázií sa medze nekladú, môže to byť čokoľvek, čo viete, že ho poteší. Vyrobiť môžete napríklad náhrdelník, náramok priateľstva, možno nejakú krabičku či šperkovničku alebo pokladničku, vymodelovať nejaké zvieratko, nakresliť omaľovánku…… 
 
Materiál použite ten,ktorý doma nájdete. Veľmi dobre Vám môžu poslúžiť rolky z toaletného papiera, prázdne škatuľky, plechovice (napr. od kukurice), farebný papier, novinový papier, látky, vlny, korálky…..
Prípadne si vyrobte rámik z kartónu, pekne ho ozdobte a namaľovaný portrét, môžete vlepiť do rámika, alebo aj ak máte spoločnú fotku.
 
Teším sa na Vaše krásne výrobky a želám veľa chuti a nápadov.
A dúfam, že sa opäť čoskoro stretneme v škole a budeme si môcť spoločne niečo pekné vyrobiť.
 
Ostávam s pozdravom
Barlová Žofia
 
 

Práce žiakov

Kde nás nájdete?

Základná umelecká škola -riaditeľstvo Pod Dubinkou 212, 97662 Brusno

Kontakt

Tel.č.: 048/4194435 | mail: zus.brusno@zusbrusno.sk