Súťaž v navrhovaní loga!

Milí naši výtvarníci a možno aj hudobníci,

naša umelecká škola by sa rada pýšila novým logom (znakom), ktorý by ju vystihoval a reprezentoval. Svoju značku má mobil, auto, oblečenie, nové logo potrebuje aj naša základná umelecká škola. Logo je symbol, značka, ktorá vystihuje školu a pomáha jej líšiť sa od inej školy. 


Sme síce malá útulná budova, ale v našej škole ponúkame veľké možnosti umelecky sa vzdelávať. 
Vieme si zahrať na klavíri, zabrnkať na gitarových strunách, husličky u nás zanôtia a aj flauta svoje tóny predvádza. Do hudby sa tanec pýta, zatancujte si s nami veselo a dosýta. V našom umeleckom menu ponúkame aj výtvarnú ochutnávku. Kto si rád kreslí, tvorí a maľuje, určite sa dosýta v našej škole “naobeduje”. Aby toho nebolo málo, v keramickej kuchyni si upečte vlastné hlinené koláče, misky či taniere. 


Preto milí naši žiaci, spojte všetky Vaše sily, schopnosti, zavolajte si na pomoc pani fantáziu, aj slečnu tvorivosť a vymyslite pre nás to najoriginálnejšie logo. 


Čo všetko sa pod zastrešenou strechou našej umeleckej školy nachádza to už viete a ako to všetko nakresliť, namaľovať, vystrihnúť a vymodelovať či graficky vymyslieť už necháme na Vás. Vieme, že máme v našej škole žiakov šikovných, preto sa už teraz tešíme na Vaše originálne nápady a návrhy. Pri tvorbe nezabudnite na jednoduchosť, výstižnosť a vtip a použiť meno našej malej ZUŠky. 

https://www.freelogodesign.org/
Toto je stranka,kde by starsie deti zvladli robit zdarma logo.


Tak smelo do práce. 

kolektív učiteľov ZUŠ v Brusne

Kde nás nájdete?

Základná umelecká škola -riaditeľstvo Pod Dubinkou 212, 97662 Brusno

Kontakt

Tel.č.: 048/4194435 | mail: zus.brusno@zusbrusno.sk