Téma č. 8 “Môj dom, môj hrad”

Dobrý deň milí rodičia a ahojte moji výtvarníci,

dnes na našom hracom poli začíname posledný mesiac jún. Zastavili sme na téme číslo 8.  Osmička nám priniesla tému “Môj dom, môj hrad”.Minulý týždeň sme trochu snívali a vybrali sme sa  vysnívaný výlet. Ale ako sa hovorí: “Všade dobre, doma najlepšie.” 


Nakreslite, namaľujte, vystrihnite a nalepte, vystavajte (napr. z lega, z inej stavebnice, prípadne z kartónu …..) dom, v ktorom bývate. Môžete si sadnúť do záhrady na lavičku a kresliť, môžete dom vyskladať z kamienkov, môžete dom vytvoriť z prírodných materiálov …. alebo aj vymodelovať. Jednoducho opäť Vám vo výbere nechávam voľnú ruku.
Rozhodla som sa pre výber tejto témy preto, lebo práve Váš dom bol alebo aj je miestom, kde ste v momentálnej situácií počas Korona vírusu trávili najviac času a nielen vtedy. Domov je miestom, kde sa naozaj najlepšie cítime.

Chcem sa Vám ešte poďakovať za Vaše inšpiratívne tipy na výlet. Opäť mi prišli od Vás pekné práce, vďaka, že ste si našli čas. Svoje práce si môžete pozrieť na stránke našej školy zusbrusno.sk


A čo sa týka vyučovania, tak výtvarný odbor aj naďalej ostáva na online výučbe. Mrzí ma, že sa už asi nestretneme. Ale o akejkoľvek zmene Vás budem informovať.


Ostávam s pozdravom
Pani učiteľka Žofia Barlová

Práce žiakov

Kde nás nájdete?

Základná umelecká škola -riaditeľstvo Pod Dubinkou 212, 97662 Brusno

Kontakt

Tel.č.: 048/4194435 | mail: zus.brusno@zusbrusno.sk