Gevenducha

“Krásny deň prajem, milí moji výtvarníci, drahí rodičia,

Ako sa mi máte? Užívate si tieto skrátené týždne a znásobené jesenné prázdniny? :)Mnohí z Vás mi už písali, že sa tešia na nové zadanie: tentokrát je úplne iné než tie, ktoré ste dostali doposiaľ. Som zvedavá, ako sa s ním vyhráte. 🙂

Pripravený, pozor, štart! Nech sa páči, zadanie s názvom Gevenducha nájdete tu. (https://youtu.be/O3NbhVoxrk0
Pravdepodobne prvá myšlienka, ktorú budete mať, je nájsť knihu doma a pozrieť sa, ako bola Gevenducha v knihe zilustrovaná. Prosím, nerobte tak! :) Skúste pracovať len s načítaným opisom a ľubovoľnou technikou Gevenduchu nakreslite na papier. Keďže viem, že farebné pastelky má doma každý, odporučila som ich. Avšak, kľudne použite také výtvarné pomôcky, po akých Vaše srdce piští. 🙂 Poprípade využite jednu z techník, ktoré sme si spoločne v priebehu posledných týždňov vyskúšali. Na vypracovanie zadania máte znovu čas do utorka 10.11.2020 23:59, už teraz nedočkavo čakám na fotky Vašich ilustrácií. Tí, ktorí mi vedia obrázok oskenovať, určite tak spravte. 🙂 a ak mi budete chcieť zdeliť aj pár slov, ako sa Vám na zadaní pracovalo, budem veľmi vďačná za spätnú väzbu.
*EXTRA* výzva: Ak by mal niekto chuť spracovať aj knižnú dvojstránku, rozumej ilustrácia ako aj samotný text, a zahrať sa tak nielen na ilustrátora ale aj grafického dizajnéra, budem sa veľmi tešiť. :)” 
S pozdravom,

V.

Kde nás nájdete?

Základná umelecká škola -riaditeľstvo Pod Dubinkou 212, 97662 Brusno

Kontakt

Tel.č.: 048/4194435 | mail: zus.brusno@stonline.sk